Jste zde

Odkazy - betonové podlahy

Revize elektro Ostrava Revize elektrospotřebičů a strojů po celé ČR, doprava zdarma, nejvhodnější poměr ceny a kvality.
ENERGOM Projekty a.s. je nejlepší možností, jak mít dokonale zajištěnou bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci dle platných zákonů.
Betonové podlahy - Severní a jižní Morava - Betonové podlahy Vymětalík
Čištění koberců Brno - http://www.cistenikobercupraha.com/
Instalatéři Stavba Praha - provádíme instalatérské práce v Praze a okolí.
Unimex - tiskárna Pardubice - zajistíme digitální tisk vizitek, brožur, poukazů, letáků, pozvánek, vstupenek, samolepek, kalendářů, fotokalendářů a fotoknih.
Zámečnictví Praha - zámečnící 5P jsou naši partneři. Jejich zámečnická pohotovost Praha a jejich zámečník Praha Vás jistě nezklame.
Chcete bydlet kvalitně? Pak si své bydlení zařiďte kvalitou, na kterou se můžete spolehnout. A rovnou od betonové podlahy. Pevný a bezpečný krok po podlaze máte zajištěný. A co dál? Dopřejte si pevný a bezpečný krok i po schodech do patra. Koho o takové schodiště požádat? Schody AZ, profesionální výrobce a dodavatel vnitřních i venkovních schodišť v různých typech a materiálových provedeních.
Hodnocení: 
Average: 5 (1 vote)

Cena betonové podlahy - zadat nezávaznou poptávku

Může být PSČ nebo GPS souřadnice

Beton

Tímto slovem se označuje stavební prvek - umělý kámen. Samonivelační potěry mají z potěrových materiálů k umělému kameni nejblíže. Vyznačují se vysokou pevností v tlaku i ohybu. Tepelná vodivost samonivelačního potěru je několikanásobně lepší než u potěru zavlhlého!

Betonové podlahy

vyráběné technologií samonivelačních potěrů jsou vhodné jako podkladní vrstva pro většinu finálních krytin. Snižují cenu stavby protože není nutné provádět nákladné vyrovnávání betonové podlahy nivelačními stěrkami ani broušením!

Litá betonová podlaha

se vyrábí ve specializovaných betonárnách - výrobce lité podlahy garantuje - na rozdíl od klasických potěrových betonů - jak pevnost v tahu tak i v ohybu. Lité betonové podlahy mají další řadu výhod, přesvědčte se sami...

Anhydritové betonové podlahy

se vyrábějí většinou jako samonivelační. Vyráběný produkt od různých výrobců se liší jen minimálně. Anhydritové podlahy jsou ideální pro realizaci těžkých plovoucích podlah, pevnost anhydritové podlahy je vyšší než podlahy cementové a tak je možné ji ukládat v nižší vrstvě. Oproti samonivelační cementové podlaze je výška nižší o cca 10 mm a oproti zavlhému cementovému potěru je to až o 50 mm! V porovnání cena-výkon vychází anhydritová podlaha nejlépe. Díky anhydritové podlaze je možné zvýšit skladbu izolací, sníží se odezva regulace podlahového topení a tím se snižují i náklady na vytápění.

Cementové betonové podlahy

se v občanské výstavbě nahradili anhydritovou podlahou, ale jsou stále místa kde má betonová cementová podlaha co nabídnout. Betonové podlahy na bázi cementu jsou vyráběné v široké škále a s rozličnými vlastnostmi. Nejdražší typ betonové podlahy jsou podlahy průmyslové, které převyšují i cenu anhydritových podlah. Materiál je vyráběn podle přísných norem a výlučně na betonárnách. Další, potěrové samonivelační cementové betony je možné používat jen v interiéru, jsou vhodné pro použité těžké plovoucí podlahy a hodí se do garáží, bazénů, závodních kuchyní a pod. Klasické cementové potěry jsou vhodné i do exteriéru, ale nabízejí oproti samonivelačním potěrům menší pevnosti a tak jsou vhodné spíš na pevný podklad

Anhydritové podlahy