Jste zde

Betonové podlahy - ceník

Cena nové generace betonových podlah je velmi příjemná, v porovnání s tím jaké výhody Vaší stavbě přináší. Na práci jako takové je možné ušetřit až 70%! Ano, to je rozdíl mezi ukládáním běžné betonové podlahy a samonivelační betonové podlahy.

V ceníku betonových podlah je několik položek:

  • montáž - už od 48 Kč/m2 
  • čerpání betonové podlahy od 4 000 Kč (paušální sazba)
  • materiál (od 3 300 Kč/m3) - garance pevnosti/zpracovatelnost 240 minut

Další položky, která nejsou nutné: (v závyslosti na Vaší objednávce)

  • tepelná /kročejová izolace vč. montáže (individuální cena)
  • separační vrstva a obodová dilatace vč. montáže (individuální cena)

Betonové podlahy ceník - cena podlahy v rodinném domě

Vzhledem k tomu, že konečná cena podlahy je ovlivněna cenou za dopravu, je nutné na každou akci vypracovat cenovou nabídku - po zaslání potřebných údajů Vám ji rádi zpracujeme.

Litou betonovou podlahu je možné pořídit už od 230 Kč/m2 (tj. konečná cena bez DPH vč. dopravy)

Hodnocení: 
Average: 3.8 (22 votes)

Cena betonové podlahy - zadat nezávaznou poptávku

Může být PSČ nebo GPS souřadnice

Beton

Tímto slovem se označuje stavební prvek - umělý kámen. Samonivelační potěry mají z potěrových materiálů k umělému kameni nejblíže. Vyznačují se vysokou pevností v tlaku i ohybu. Tepelná vodivost samonivelačního potěru je několikanásobně lepší než u potěru zavlhlého!

Betonové podlahy

vyráběné technologií samonivelačních potěrů jsou vhodné jako podkladní vrstva pro většinu finálních krytin. Snižují cenu stavby protože není nutné provádět nákladné vyrovnávání betonové podlahy nivelačními stěrkami ani broušením!

Litá betonová podlaha

se vyrábí ve specializovaných betonárnách - výrobce lité podlahy garantuje - na rozdíl od klasických potěrových betonů - jak pevnost v tahu tak i v ohybu. Lité betonové podlahy mají další řadu výhod, přesvědčte se sami...

Anhydritové betonové podlahy

se vyrábějí většinou jako samonivelační. Vyráběný produkt od různých výrobců se liší jen minimálně. Anhydritové podlahy jsou ideální pro realizaci těžkých plovoucích podlah, pevnost anhydritové podlahy je vyšší než podlahy cementové a tak je možné ji ukládat v nižší vrstvě. Oproti samonivelační cementové podlaze je výška nižší o cca 10 mm a oproti zavlhému cementovému potěru je to až o 50 mm! V porovnání cena-výkon vychází anhydritová podlaha nejlépe. Díky anhydritové podlaze je možné zvýšit skladbu izolací, sníží se odezva regulace podlahového topení a tím se snižují i náklady na vytápění.

Cementové betonové podlahy

se v občanské výstavbě nahradili anhydritovou podlahou, ale jsou stále místa kde má betonová cementová podlaha co nabídnout. Betonové podlahy na bázi cementu jsou vyráběné v široké škále a s rozličnými vlastnostmi. Nejdražší typ betonové podlahy jsou podlahy průmyslové, které převyšují i cenu anhydritových podlah. Materiál je vyráběn podle přísných norem a výlučně na betonárnách. Další, potěrové samonivelační cementové betony je možné používat jen v interiéru, jsou vhodné pro použité těžké plovoucí podlahy a hodí se do garáží, bazénů, závodních kuchyní a pod. Klasické cementové potěry jsou vhodné i do exteriéru, ale nabízejí oproti samonivelačním potěrům menší pevnosti a tak jsou vhodné spíš na pevný podklad

Anhydritové podlahy